Vyplnění žádosti vám zabere 2 minuty a peníze získáte již do 48 hodin.

1
Vyplňte nezávazně tuto žádost →
2
Budete kontaktováni (telefonem/emailem) →
3
Peníze jsou vaše!

Online nové rychlé nebankovní půjčky

Kolik si mohu půjčit?
Půjčit si můžete 4 000 Kč až 250 000 Kč

Potřebuji ručitele?
Nepotřebuje. Půjčka je bez ručitele a hmotné zástavy.

Je třeba doložit příjem?
Není. Půjčka je bez doložení příjmu.
Kdo může o půjčku zažádat?
Občan ČR, ve věku 18+ let s pravidelným příjmem.

Jak rychle budu mít peníze?
Peníze jsou odesílány na účet do 48 hodin od schválení žádosti.

Nahlížíte do registru dlužníků?
Nenahlížíme. Půjčka je určena i těm, kdo mají záznam.

Půjčka i o víkendu? Ano je to možné.

Potřebujete půjčit peníze? Máte pocit, že banka není s vyřizováním žádosti dostatečně rychlá? A nebo vám v bance nepůjčili? Můžete zkusit online nové rychlé nebankovní půjčky, kterých je v dnešní době celá řada.

Jak to funguje?

Většina těchto nebankovních společností vyřizuje žádosti online. Na jejich webu bývá k dispozici formulář či kalkulačka, kde si spočítáte, kolik si chcete půjčit, na jak dlouho a jaký bude váš poplatek. Obvykle uvidíte i výšku RPSN, což je roční procentuelní sazba nákladů. V případě online nových rychlých nebankovních půjček je však tato informace celkem nicneříkající. Peníze si půjčujete většinou maximálně na měsíc, přepočet na rok je tedy dosti nesmyslný.

Dále vyplníte údaje o své osobě a formulář odešlete. Společnost posoudí vaši žádost a buď ji schválí, nebo zamítne. Většinou mají jako hlavní podmínku bezdlužnost vůči jejich společnosti.

Po schválení online nové rychlé nebankovní půjčky vám přijdou požadované peníze na vámi zvolený účet. Půjčku nesplácíte v klasických splátkách, ale po uplynutí vámi zvoleného období (většinou to bývá 7, 21 nebo 30 dní) vrátíte věřiteli půjčenou částku plus sjednaný poplatek.

Většina firem nabízí také možnost dobu splatnosti prodloužit, samozřejmě za poplatek. Některé však trvají na tom, aby půjčka byla splacena v termínu, jinak okamžitě předávají pohledávku inkasní společnosti.

Share on Facebook0Share on Google+0