Stalo se vám, že jste potřebovali půjčit peníze? A stalo se vám, že jste je potřebovali ihned? Jaké jsou v takovém případě možnosti? Rodina? Přátelé? Do toho se chce opravdu málo komu.

Pokud potřebujete peníze okamžitě, je nejrychlejší sejít se s obchodním zástupcem některé z úvěrových společností a požádat o půjčku v hotovosti. Ne každá společnost to však nabízí a ne každý se chce setkávat se zástupci osobně nebo dokonce nosit půjčené peníze po kapsách. Obzvlášť, jedná-li se o větší sumu. Jaké mám tedy možnosti, jaké je řešení mého problému?

Banka

Pokud potřebujete okamžitou půjčku ihned na účet, můžete zajít do své banky, kde máte vedený běžný účet. Pokud vám půjčku schválí tam, zpravidla vám peníze převedou hned na váš účet. Případně můžete jít i do jiné banky a účet si tam za tímto účelem založit. Banky jsou však při schvalování půjček hodně přísné.

Nebankovní půjčky

Jestliže víte, že vám v bance nepůjčí, nebo tam prostě a jednoduše jít nechcete, můžete zkusit některou z nebankovních půjček. Na našem trhu jich je několik a spousta z nich láká právě na okamžitou půjčku ihned na účet.

Jak ale vybrat tu nejlepší?

Pokud vám jde opravdu o to, abyste měli peníze co nejrychleji, je dobré si zjistit, u kterých bank má společnost, kde chcete žádat, účty. Pokud najdete shodu se svou bankou, je reálné, že reklama „okamžitá půjčka ihned na účet“ bude pravdivá. Pak už záleží jen, jestli společnost nabízí půjčku v takové výši, kterou potřebujete. A hlavně, jaké má podmínky pro poskytnutí půjčky a zda vy je splňujete.

Peníze do 5 minut

logo-karlova-pujcka-male

To slibuje Karlova půjčka. Nabízí až 250 000 Kč s tím, že peníze můžete mít na svém účtu do 5 minut od podepsání smlouvy.

Smlouvy jsou bez zbytečného papírování, přehledné a jasné. Dokonce i pokud máte záznam v registru dlužníků, nemusíte se ničeho obávat, společnost do registrů nenahlíží. A dokonce si to nenahrazuje ani žádným ručením, takže nemusíte mít obavy o svou nemovitost.

Můžete tedy zkusit požádat o okamžitou půjčku ihned na účet právě u Karlovy půjčky.

Share on Facebook0Share on Google+0