Pokud jste zrovna na mateřské a potřebujete půjčit nějaké peníze, může to znamenat problém. Většina společností poskytujících úvěry a půjčky požaduje potvrzení o příjmu z výdělečné činnosti. A banky půjčky pro ženy na mateřské neposkytují už vůbec. Pokud se nemůžete v tomto obrátit na rodinu nebo blízké známé, máte vůbec nějakou šanci? Ale ano, jistě že máte. V dnešní době existují i společnosti, které nevyžadují potvrzení o příjmu, nebo jsou ochotné půjčit i ženě na mateřské či rodičovské dovolené.

Na koho se tedy obrátit pro půjčku na mateřské dovolené?

Až 170 000 Kč do 5 minut

logo-karlova-pujcka-male

To slibuje Karlova půjčka. Zaměřuje se nejen na problémové klienty. Nenahlíží do registru a nezkoumá účel půjčených peněz. Může tedy poskytnout také půjčku pro ženy na mateřské, a to naprosto na cokoliv. Na webu společnosti není mnoho informací. Pokud máte o Karlovu půjčku zájem, vyplňte formulář a poradci se ozvou zpět a proberou s vámi detaily vaší půjčky. Pomůžou vám nastavit vaši půjčku přesně podle vašich představ.


Až 5000 Kč bez úroku a poplatků

PerfectMoney

Také pro maminky nabízí PerfectMoney s. r. o. takzvanou krátkodobou rychlopůjčku před výplatou, a to až na 21 dní. Půjčit si můžete až 5 000 Kč, přičemž je splatíte jednorázově až na konci splatnosti. Pokud půjčku splatíte řádně a v termínu, odpustí vám společnost veškeré poplatky a úroky. Půjčku tak máte zcela zdarma. Navíc, pokud doporučíte nového zákazníka získáte navíc provizi. Za každého nového klienta, který si díky vám u společnosti alespoň 2x půjčí, vás firma odmění částkou 350 Kč.


Rychlá půjčka až 80 000 Kč

logo-provident

Tuto částku nabízí společnost Provident Financial, a to až na 100 týdnů. Vybrat si můžete mezi hotovostním a bezhotovostním vyplacením a splácením půjčky a také mezi týdenním a měsíčním splácením. Provident nežádá ručitele ani jinou zástavu. Nezkoumá registry ani účel půjčky. Nepožaduje ani potvrzení o příjmu, takže je jeho půjčka  pro ženy na mateřské. Můžete si také vybrat, zda chcete jednat online, nebo pro vás bude příjemnější a pohodlnější, když vás obchodní zástupce navštíví u vás doma. Díky široké síti obchodních zástupců je toto možné po celé České republice.


Bezproblémová půjčka zdarma

logo-zaplo

Bez problémů poskytne půjčku na mateřské dovolené i Zaplo. Nabízí navíc první půjčku zcela zdarma. Půjčit si tak můžete až 8 000 Kč na dobu až 30 dní. Po uplynutí této doby splatnosti vrátíte společnosti stejnou částku, kterou jste si na začátku půjčili. Budete-li po doplacení chtít žádat o další půjčku, může vám společnost půjčit až 15 000 Kč.

Na webu má Zaplo pěkně přehledně rozepsané veškeré podmínky, poplatky a úroky. Ovšem pozor, u této společnosti je možné mít pouze jednu aktivní nesplacenou půjčku. Zažádat o půjčku pro ženy na mateřské můžete online, díky přehledné kalkulačce a formuláři.


Share on Facebook0Share on Google+0