Pokud potřebujete půjčit peníze od nebankovní společnosti, je dobré si nejdříve dobře prostudovat, kolik nakonec za půjčku zaplatíte. Nejvýhodnější půjčka na cokoliv je lákadlo hned několika společností. Které jsou opravdu ty nejvýhodnější?

Nejnižší poplatky dostanete u ClickCredit

Půjčka ClickCredit

Půjčka ClickCredit má nejnižší RPSN i poplatky za půjčky. Byla vyhodnocena také jako jediná férová půjčka v oblasti mikropůjček u nás.

Ceny jsou dané předem, a to poplatek 33 Kč za každých půjčených 1000 Kč na 30 dní, za odložení splatnosti poplatek 30 Kč za každých 1000 Kč. ClickCredit by tedy mohla splňovat kritérium nejvýhodnější půjčky na cokoliv na 100%.

Jako velkou výhodu vidíme ceník dostupný na webových stránkách společnosti. Nevýhodou je, že si na poprvé můžete půjčit jen 3000 Kč.


Poplatky 0 Kč, úrok 0% u Zaplo

logo-zaplo

Zaplo.cz nabízí první půjčku zdarma, a to až 8000 Kč na dobu až 30 dní. Pokud tuto první půjčku splatíte včas, nebudou vám účtovány žádné poplatky ani úroky. Splnění podmínky nejvýhodnější půjčka na cokoliv tak v případě první půjčky platí i u této splečnosti na 100%.

Výhodou je možnost splatnost půjčky prodloužit o 7, 14 nebo 30 dní. Nevýhodou pak nutnost registrovat se u společnosti a uhradit registrační poplatek 1 Kč.


Odměna za vzorné splácení u PerfectMoney

PerfectMoney

První půjčka zcela zdarma je lákadlem i společnosti Perfect Money. Půjčit si můžete až 5000 Kč. Dále také nabízí výhodnější úrok pro klienty, kteří splatí včas.

Velkou výhodou je, že pro podání žádosti není nutné se registrovat ani platit registrační poplatek. Nevýhodou, že při první žádosti musíte nejprve doručit společnosti podepsanou smlouvu, než obdržíte peníze na svůj účet.


Nejvýhodnější půjčka na cokoliv (Doporučujeme)

volsor-male

Pro získání takovéto půjčky vám může pomoci také společnost Volsor, která vaši žádost o půjčku posoudí z hlediska několika úvěrových společností najednou. Můžete si tak nejvýhodnější půjčku vybrat už jen z těch předschválených.

Výhodou je, že nemusíte obíhat různé nebankovní instituce sami. Také fakt, že nakonec víte, u jaké společnosti půjčku máte. Nevýhodou, že i tak si musíte jednotlivými nabídkami a podmínkami projít a zvážit podmínky.


Share on Facebook0Share on Google+0