Která půjčka je nejrychlejší?

Pokud potřebujete půjčit peníze a mít je okamžitě k dispozici, bude vás jistě zajímat, která společnost vám může poskytnout nejrychlejší půjčku ihned na účet. Přinášíme vám hned několik ověřených poskytovatelů, kteří tyto podmínky dokáží s přehledem splnit.

Schválení do 60 vteřin u ClickCredit

Click Credit půjčka

ClickCredit může půjčit až 4999 Kč, v případě první půjčky 3000 Kč. Nabízí schválení online do 60 vteřin, přičemž peníze na účtu byste měli mít do 60 minut. To však platí pouze v případě, že máte účet u některé z bank jako ClickCredit. V opačném případě může výplata peněz trvat až dva pracovní dny.

Výhodou jsou nízké poplatky a úroky. Nevýhodou však delší doba čekání v případě, že máte jinou banku.


Peníze do 15 minut u Zaplo.cz

logo-zaplo

Zaplo.cz nabízí rychlé schválení a peníze na účtu do 15 minut, v závislosti na bance, kde máte účet. Můžete ale také peníze obdržet až druhý den.
Jako velkou výhodu vidíme možnost půjčit si i na poprvé až 8000 Kč a to zdarma. Dále také to, že Zaplo je členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů, tudíž se nemusíte bát žádného nekalého jednání. Nevýhodou je, že Zaplo poskytuje vždy pouze jednu aktivní půjčku.


Vše online u Perfect Money

perfect-money

Pro získání půjčky u Perfect Money je třeba pouze vyplnit online formulář. Schvalování by mělo proběhnout do 30 minut, rozhodnutí vám přijde na e-mail nebo sms zprávou. V případě první půjčky obdržíte peníze až po doručení podepsané smlouvy. Pokud si půjčujete peníze opakovaně, obdržíte peníze ještě týž den, pokud žádost odešlete dopoledne.
Výhodou je, že již napoprvé si můžete půjčit až 5000 Kč. Nevýhodou je krátší doba splatnosti (28 dní).


Řešení na míru pro vás

logo-volsor

Nejrychlejší půjčka ihned na účet může být zprostředkována společností Volsor. Na stránkách, které využívají tento systém, podáte žádost. Volsor vyhodnotí vaše možnosti a nabídne vám řešení.

Velkou výhodou je fakt, že nemusíte zkoušet schválení sami u několika jednotlivých společností, vše za vás vyřídí právě společnost Volsor. Nevýhodou jsou různé podmínky různých úvěrových firem. I tak ale můžete vybrat nejrychlejší půjčku ihned na účet.


Share on Facebook0Share on Google+0