Kde mi půjčí 10 000 Kč bez nahlížení do registru a peníze mi zašlou ihned na účet? To vám poradíme v tomto článku.

Rychlé půjčky nabízí celá řada nebankovních společností. Některé z nich bez registru a jen některé z nich až 10 000 Kč. Najít v celé té záplavě společností tu, která umí splnit vaše požadavky a potřeby, není vůbec snadné.


Volsor jako neschvalovanější půjčka

Díky této společnosti nemusíte procházet podmínky každé firmy zvlášť. Jejich systém vyhodnotí vaši žádost a nabídne vám pouze takové varianty, které splňují vaše požadavky.
Výhodou je, že půjčku 10 000 Kč bez registru ihned na účet vám systém najde v podstatě sám, bez zvláštního poplatku. Mezi nevýhody se dá zařadit to, že si stejně budete muset celkové podmínky vybrané půjčky projít detailně sami a až teprve poté se rozhodnout, zda si půjčku vezmete a necháte si ji poslat ihned účet.


Karlova půjčka až 170 000 Kč

Karlova půjčka

Na webu Karlovapůjčka můžete porovnávat nabídky různých společností. Nejen nebankovních, ale i bankovních poskytovatelů. Pokud potřebujete půjčku, zadáte si částku a systém vám ukáže nabídky. Sami si můžete také vybrat, zda chcete půjčku bankovní či nebankovní a to až do výše 170 000 Kč.
Výhodou je více nabídek na jednom místě, nemusíte brouzdat po internetu a hledat. Nevýhodou je, že ne vždy se systému podaří respektovat vaše požadavky a nabídne vám i možnosti, které vaše kritéria nesplňují.


Půjčka až 15 000 Kč

logo-kredito24

To vám nabídne Kredito24. Pro získání půjčky je nutné se přihlásit a vyplnit online žádost. Schvalování probíhá rychle a bez registru i bez dokládání příjmů. Následná výplata se provede automaticky a peníze tak dostanete ihned na účet. Dobu splatnosti si můžete zvolit až na 30 dní.
Velkou výhodou jsou rovnocenné poplatky pro všechny a jejich transparentnost. Naopak velkou nevýhodou je, že při první žádosti vám bude schválena půjčka maximálně 5000 Kč, takže půjčku 10 000 Kč můžete získat až při další žádosti, po splacení této první půjčky.

Share on Facebook0Share on Google+0