Uvažujete o tom, že si pořídíte nové auto? Pokud na něj nemáte našetřeno, určitě vás bude zajímat, jaká je nejvýhodnější půjčka na auto. Na našem trhu s různými půjčkami máte spoustu možností a eventualit. Podívejme se na tři nejlepší z nich.

Až 170 000 Kč u Karlovy půjčky

logo-karlova-pujcka-male

To vám nabízí Karlova půjčka. Bez zbytečného papírování slibuje 500 – 170 000 Kč, a to do 5 minut od podepsání smlouvy. Peníze můžete použít na cokoliv, takže si můžete bez problémů koupit i auto. Nebo jimi financovat alespoň část, pokud jste si vyhlédli auto dražší. Na webu nenajdete mnoho informací, včetně kalkulačky. Ty se dozvíte až poté, co vás kontaktuje jejich pracovník a probere s vámi detaily. Poradí vám také, jakou částku a na jak dlouho si půjčit.


Auto na splátky

Půjčka Home Credit

Přesně toto má v nabídce Home Credit půjčka na auto. Půjčí vám od 30000 Kč se splatností 5 až 7 let. Jelikož ve svých podmínkách na webu neuvádí horní hranici výše půjčky, můžete si tak půjčit třeba i na úplně nové auto. Pokud samozřejmě budete splňovat potřebné podmínky. Navíc na místě nemusíte platit vůbec nic. Tuto nejvýhodnější půjčku na auto od Home Credit může získat jak fyzická osoba, tak podnikatel či firma. Navíc má společnost širokou obchodní síť svých zástupců, takže stačí některého z nich kontaktovat a on přijede až k vám domů.

Home Credit vám půjčí nejen na auto, ale může vám pomoci i při financování koupě motorky či doplňků pro váš vůz. Home Credit vám může zajistit také potřebná pojištění.


Půjčka na cokoli od Profi Credit

Profi Credit půjčka - logo

Na cokoliv vás jen napadne vám půjčí Profi Credit půjčka, a to až 166 000 Kč. Stačí jen zavolat nebo vyplnit online formulář a bude vám vybrán vhodný poradce, který se vám poté ozve, aby vám pomohl doladit detaily půjčky. Na webu naleznete také kalkulačku, díky níž si spočítáte poplatky za půjčku ještě před jejím vyřízením. S ním vyřídíte pokud možno nejvýhodnější půjčku na auto. Schválení půjčky a odeslání peněz na váš účet může proběhnout již během 24 hodin, pokud budete mít k dispozici všechny potřebné náležitosti.


Share on Facebook0Share on Google+0