Výška půjčky
500 - 4 500 Kč
Půjčka zdarma
ANO i NE
Nezaměstnaní
ANO
Naše hodnocení
5 z 5
Výška půjčky
500 - 300 000 Kč
Půjčka zdarma
ANO i NE
Nezaměstnaní
ANO
Naše hodnocení
5 z 5
Výška půjčky
500 - 300 000 Kč
Půjčka zdarma
ANO i NE
Nezaměstnaní
ANO
Naše hodnocení
5 z 5
Výška půjčky
500 - 4 500 Kč
Půjčka zdarma
ANO i NE
Nezaměstnaní
ANO
Naše hodnocení
5 z 5
Výška půjčky
500 - 4 500 Kč
Půjčka zdarma
ANO i NE
Nezaměstnaní
ANO
Naše hodnocení
5 z 5

Rychlá půjčka před výplatou každému ihned na účet bez 1 Kč

Potřebujete splatit nedoplatek za elektřinu nebo se vám rozbila pračka a chcete si pořídit jinou? A ve vaší peněžence již na tyto neočekávané náklady nezbývají peníze? Řešením pro vás může být půjčka před výplatou. Jak již sám název napovídá, jedná se o půjčku, jež lidé využívají hlavně v období do výplaty na zalepení nečekaných finančních výdajů. Tento produkt je znám také jako půjčka do výplaty.

Rychlá půjčka na účet téměř každému ihned

Půjčky před výplatou mají svá specifika a poznáte je dle těchto hledisek: výše půjčky, splatnost a rychlost. Teď si jednotlivé pojmy vysvětlíme.

Rychlost – Společnosti se doslova předhánějí, kdo vám poskytne půjčku do výplaty rychleji. I proto se lze setkat na internetu s reklamy typu – rychlé půjčky do 5 minut na účet nebo půjčka každému ihned. Ve skutečnosti jsou to jen reklamní taháky. Celý proces obvykle trvá pár jednotek hodin a vyžaduje posouzení žádosti (pár minut) a také převod finančních prostředků (pár hodin). Některé firmy své pověsti ale dostojí a zašlou vám peníze ihned na účet.

Výše půjčkyPůjčku před výplatou poznáte také dle výše úvěru. Ten se pohybuje většinou od 500 Kč až do výše 20 000 Kč. U většiny poskytovatelů záleží na tom, zda si půjčujete poprvé (půjčí vám obvykle do 4 999 Kč bez smlouvy) či zda jste stálým důvěryhodným zákazníkem (půjčí vám obvykle do 20 000 Kč).

SplatnostPůjčky do výplaty mají splatnost vždy maximálně 1 měsíc. Při neschopnosti splácet si u většiny firem můžete splatnost několikrát prodloužit.

S poplatkem nebo bez poplatku 1 Kč?

Někteří poskytovatelé vyžadují zaslat před posouzením půjčky drobný poplatek na účet – většinou 1 Kč z bankovního účtu žadatele. Ověřují si tak, že o půjčku žádáte skutečně vy a nikdo jiný. Společností je ale spíše minimum, protože zaslání poplatku prodlužuje celý proces vyřizování půjčky. Doporučujeme tedy spíše společnosti, které poskytují půjčky do výplaty bez 1 Kč ihned na účet.

Co znamená půjčka do výplaty bez registru?

Půjčka před výplatou bez registru znamená, že můžete získat půjčku i v případě, že jste vedeni v některém z bankovních i nebankovních registrů. Tam se dostanete v případě, že nesplácíte nebo jste pozdě zaplatili své závazky. Právě registr vám ve většina případů znemožní vzít si úvěr u bankovních a některých nebankovních společností. V případě půjčky do výplaty bez registru se nemusíte obávat.

První půjčka zdarma

Někteří poskytovatelé přišli s akcí, kdy vám dají první půjčku zcela zdarma. Tedy například si půjčíte 5000 Kč a splatíte zase jen 5000 Kč. Možná se ptáte proč, ale poskytovatelé doufají, že se stanete jejich stálými zákazníky a v budoucnu na tom jistě neztratí.

Share on Facebook0Share on Google+0