Ložnice po rekonstrukci Chystáte se na rekonstrukci svého bytu či domu? Pokud nemáte vlastní peníze našetřené, bude vás jistě zajímat, jaká výhodná půjčka na rekonstrukci bytu či domu bude ta nejlepší. Na našem trhu existuje spousta možnosti, jak si půjčit za různými účely. I půjček na rekonstrukci je celá řada. Jak ale poznat, že je půjčka k tomuto účelu vhodná? A jak poznám, že je půjčka pro mě bezpečná? Podívejme se nyní na některé z půjček, které můžete za účelem rekonstrukce využít.

Až 250 000 Kč na rekonstrukci

logo-karlova-pujcka-male

Na rekonstukci vašeho domu či bytu vám může půjčit Karlova půjčka. Jednoduše na webu společnosti vyplníte formulář a odešlete ho. Ozve se vám operátor a společně proberete detaily vaší půjčky na rekonstrukci a dovedete ji do úspěšného konce dle vašich představ. Poté už jen podepíšete smlouvu a do dalších 5 minut můžete mít své peníze na účtu. Pokud máte nějaké dotazy, můžete kontaktovat operátory sami na bezplatném telefonním čísle. Společnost sama půjčku neposkytuje, spolupracuje ale s nejvýznamnějšími společnostmi z oboru a půjčí vám až 250 000 Kč.


Až 80 000 Kč na ruku? Nebo raději na účet?

logo-provident

Půjčit peníze vám může také společnost Provient Financial. Jelikož společnost nezkoumá účel půjčených peněz, můžete je použít na cokoliv, tudíž i na rekonstrukci. Můžete si vybrat, zda budete chtít peníze zaslat na účet nebo vyplatit v hotovosti na ruku od některého ze zástupců společnosti. Stejně tak můžete půjčku i splácet buď v hotovosti zástupci, nebo převodem na bankovní účet společnosti Provident Financial. Relativně nová je také možnost vybrat si mezi týdenním a měsíčním splácením. U Providentu již hned od začátku víte, kolik celkem přeplatíte a jaká je celková splatná částka.


Na bydlení i na konsolidaci

Vitacredit půjčka

Nejen na tyto účely můžete použít půjčku Vitacredit. Společnost nabízí půjčku s neomezenou horní hranicí. Jediné, co požaduje, je ručení vaší nemovitostí v osobním vlastníctví. Můžete zažádat až o 50 % hodnoty zastavované nemovitosti.

Společnost nabízí půjčku na cokoliv, na konsolidaci nebo na bydlení. Jako půjčku na rekonstrukci by bylo výhodné použít právě půjčku na bydlení kvůli nižšímu úroku. Tu můžete splácet až 15 let. Kromě toho můžete také zvolit Úvěr Top, který nabízí opět půjčku ve výši až 50 % hodnoty vaší nemovitosti (maximálně 1 880 000 Kč), a to opět až na 15 let. Kromě toho ale také nabízí celkem slušný úrok 9,9 %, což už je srovnatelné s úrokem v bance, ne-li lepší.


Ať už se rozhodnete půjčit si peníze u kterékoliv z výše uvedených společností, ujistěte se, že máte dostatečnou rezervu na to, abyste mohli řádně a včas své závazky splácet. Pokud se totiž dostanete do dluhové pasti a dluhového kolotoče, můžete velmi rychle o svůj krásně zrekonstruovaný dům či byt velmi rychle přijít. A to by rozhodně byla škoda.

Vždy se tedy řiďte pravidly zodpovědného půjčování.

Share on Facebook0Share on Google+0