Pokud si potřebujete půjčit peníze a ve vaší ani jiné bance vám nepůjčí, jistě vás bude zajímat nebankovní půjčka s nejnižším úrokem. Výše úroku spolu s výší poplatků totiž určuje, kolik za půjčku zaplatíte.

A která nebankovní půjčka s nejnižším úrokem je nejlepší? Jak ji poznat a podle čeho vybírat?

Nejnižší RPSN u ClickCredit

Click Credit půjčka

Dle výsledků Aktualne.cz nabízí půjčka Click Credit absolutně nejnižší RPSN (roční procentuální sazbu nákladů – kolik vlastně zaplatíte celkem) mezi nebankovními půjčkami, a to 48%.
Velkou výhodou je také schválení do 60 vteřin a peníze rychle na účtu (velký výběr bank). Nevýhodou pak to, že při první žádosti vám společnost poskytne pouze 3000 Kč.

První půjčka až 8000 Kč zdarma u Zaplo.cz

logo-zaplo

Pokud si u společnosti Zaplo.cz půjčíte peníze a včas je vrátíte, nebude vám firma účtovat žádný poplatek ani úrok. Dalo by se tedy říct, že právě půjčka Zaplo je nebankovní půjčka s nejnižším úrokem.
Mezi další nesporné výhody patří fakt, že i při první žádosti vám může společnost půjčit až 8000 Kč zdarma. Nevýhodu pro některé klienty může představovat to, že Zaplo si prověřuje bonitu žadatelů o půjčku.

Až 10 000 Kč při první žádosti

Kouzelná Půjčka

To nabízí Kouzelná půjčka. Úrok i poplatek mají jednotný a vidíte ho na jejich stránkách už při procházení kalkulačky. Víte tak okamžitě, kolik byste v případě jakékoliv vaší volby celkem zaplatili a kdy.
K výhodám jednoznačně patří minimum smluv a žádné doložky. K nevýhodám by mohl patřit fakt, že společnost nepůjčuje osobám se záznamem v registru dlužníků.

Odměna za doporučení u Kredito24

logo-kredito24

Kredito24 nemá sice úplně nejnižší úrok, a tak od nich nebankovní půjčku s nejnižším úrokem asi nedostanete. Půjčí vám však až 5000 Kč hned na poprvé. A navíc, pokud někomu půjčku doporučíte a ta mu bude schválena, získáte odměnu 750 Kč.
Co se týká úroků a poplatků, vše vidíte již na úvodní stránce při propočítávání možné výše úvěru.
Mezi výhody můžeme zařadit fakt, že společnost nenahlíží do registru dlužníků. Mezi nevýhody zase trochu vyšší poplatky.

Share on Facebook0Share on Google+0