Kde mi půjčí bez ručitele? A nejlépe ihned?

Potřebujete půjčit peníze a obáváte se, že nejste dostatečně bonitní? Máte nízký příjem, záznam v registru? A zároveň se vám nechce prosit kamarády, aby vám šli ručit? I tak máte několik možností. Které společnosti vám tedy dají půjčku bez ručitele? Pojďme se podívat na jejich srovnání a doporučení některých z nich.

Spousta společností nabízí pár tisíc s jednorázovou splatností, jiné mohou půjčit mnohem vyšší obnos a splácení se provádí v pravidelných intervalech.

Nejnižší RPSN, peníze ihned

Click Credit půjčka

To slibuje společnost Click Credit u své půjčky bez ručitele. Žádost vyřídíte online, schválení se dozvíte do minuty, peníze obdržíte do hodiny (v případě stejné banky). Žádný ručitel.

Další velkou výhodou je to, že společnost nepožaduje potvrzení o příjmu. Nevýhodou však je, že společnost nahlíží do registrů a maximální výše půjčky 4999 Kč.


Půjčka bez ručitele, půjčka bez poplatku

logo-zaplo

Zaplo.cz slibuje, že pokud splatíte včas svou první půjčku, bude zcela bez úroků a poplatků. Takto si můžete půjčit až 8 000 Kč. Splatit je musíte do 30 dní.

Výhodou je rychlé schválení, nevýhodou kontrola bonity žadatele o půjčku.


Až 170 000 Kč

logo-karlova-pujcka-male

To vám půjčí Karlova půjčka. Nabízí půjčku bez ručitele i bez registru, takže je vhodná i pro klienty s negativní finanční historií.

Další velkou výhodou je rychlá dostupnost peněz – do 5 minut od podepsání smlouvy.

Nevýhodou je to, že na webu není příliš mnoho informací, takže doporučujeme důkladně číst smlouvu jednotlivých společností, které vám budou nabízeny.


Bez ručitele, registru, příjmu. I bez účtu

provident

Ano, bez všech těchto „nutností“ vám nabízí půjčku společnost Provident Financial, až 80 000 Kč maximálně na 100 týdnů. Můžete si dokonce vybrat, zda chcete půjčku hotovostní nebo bezhotovostní. V případě hotovostní půjčky přijede obchodní zástupce až k vám domů a peníze vám předá většinou ještě tentýž den.

Velkou výhodou tedy je, že nemusíte vůbec nikam chodit a peníze máte prakticky ihned. Také fakt, že vůbec nemusíte vlastnit účet v bance.

Jako nevýhodu vidíme nutnost týdenních splátek.


Share on Facebook0Share on Google+0