Vyplnění žádosti vám zabere 2 minuty a peníze získáte již do 48 hodin.

1
Vyplňte nezávazně tuto žádost →
2
Budete kontaktováni (telefonem/emailem) →
3
Peníze jsou vaše!

Rychlá nebankovní půjčka pro problémové klienty

Kolik si mohu půjčit?
Půjčit si můžete 4 000 Kč až 250 000 Kč

Potřebuji ručitele?
Nepotřebuje. Půjčka je bez ručitele a hmotné zástavy.

Je třeba doložit příjem?
Není. Půjčka je bez doložení příjmu.
Kdo může o půjčku zažádat?
Občan ČR, ve věku 18+ let s pravidelným příjmem.

Jak rychle budu mít peníze?
Peníze jsou odesílány na účet do 48 hodin od schválení žádosti.

Nahlížíte do registru dlužníků?
Nenahlížíme. Půjčka je určena i těm, kdo mají záznam.

Půjčky pro problémové klienty

Máte záznamy v registrech dlužníků a potřebujete rychle půjčit peníze? Nepůjčí vám banka ani nebankovní společnosti? Nezoufejte. I pro vás existuje řešení, a tím je nebankovní půjčka pro problémové klienty. Společností, které ji nabízejí, na našem trhu pár je.

Pokud se jedná o menší částku, můžete prohledat společnosti, které nenahlíží do registrů a tyto záznamy je nezajímají. Nebankovní půjčku pro problémové klienty vám vyřídí rychle a diskrétně, bez zbytečných dotazů a šťourání. Je nutné trochu hledat na internetu a určitě na takovou společnost narazíte nebo vyplňte formulář výše a nechte to na nás!

Některé společnosti však, obzvlášť pokud se jedná o vyšší sumu, požadují ručení nemovitostí. Výše půjčky pak záleží na hodnotě zastavované nemovitosti. V tomto případě opravdu společnosti do registrů nenahlíží, protože u takovéto rychlé nebankovní půjčky pro problémové klienty jsou věřitelé dostatečně pojištění. Vyřízení takovéto půjčky nějakou dobu potrvá. Je totiž nutné udělat odhad nemovitosti a sepsat smlouvu o zástavě.

Rychlá nebankovní půjčka pro problémové klienty může být řešením vašich problémů. Může vám dokonce pomoci vyplatit exekuce nebo jen konsolidovat vaše stávající úvěry a jiné půjčky, které vám ničí rozpočet. Také vám může pomoci například financovat studium vašich dětí, na které byste jinak finance nesehnali.

Share on Facebook0Share on Google+0