Výhody půjčky:
  • První půjčka zdarma
  • Možnost 3x odložit splatnost
  • Peníze na účtě do několika minut
  • Bez ručitele a bez poplatku
  • Bez registru a bez příjmu
Rychlá fakta:
Půjčka:
500 – 10 000 Kč
Splatnost:
21 – 31 dní
Věk:
21 – 75 let
Hodnocení:
4 z 5

Společnost Ferratum patří mezi nejvýznamnější a také první poskytovatele krátkodobých půjček před výplatou. Firma nabízí své profesionální a bezpečné služby ve 20 zemích Evropy s jejichž vyřízením vám pomůže více než 280 finančních specialistů a to již od roku 2005. Ferratum se může pochlubit již miliony spokojených zákazníků.

Hlavním produktem firmy je tzv. SMS půjčka Ferratum – krátkodobá a velmi rychlá půjčka, která je poskytována lidem ve finanční tísni. Ti mohou žádat prostřednictvím tohoto online formuláře.

Proč si vzít Ferratum půjčku?

  • Ferratum půjčka nevyžaduje ručitele ani registrační poplatek
  • Není třeba potvrzení o vašich příjmech
  • SMS půjčka lze vyřídít online z pohodlí domova přes tuto žádost
  • Posouzení půjčky trvá zhruba 10 minut
  • Stálý zákazník si může půjčit až 10 000 Kč, nový zákazník až 3 000 Kč

Ferratum půjčka do výplaty

Společnost Ferratum vám poskytne půjčku ve výši 500 – 10 000 Kč. Tato malá částka se skvěle hodí jako půjčka před výplatou – tedy v případě, že potřebujete něco zaplatit nebo vám vznikli neočekávané výdaje a již nemáte žádné úspory z výplaty z kterých by jste tyto situace řešili. A do podobné situace se dostávají mnozí z nás. Právě proto je půjčka vhodná pro důchodce, ženy na mateřské dovolené i studenty.

Vyřízení půjčky je zcela jednoduché. Stačí online zažádat přes tento formulář potřebné údaje, vyčkat na posouzení půjčky a pak jen očekávat zaslání peněz.

Jak zažádat o půjčku?

Žádost o SMS půjčku Ferratum je jednoduchá záležitost. Ve formuláři vyplníte požadovanou sumu od 500 do 10 000 Kč a dobu splatnosti, od které se odvíjí poplatky za půjčku. Nový klienti mohou žádat o půjčku do 3 000 Kč, stálý klient až o 10 000 Kč. Do 10 minut dojde k posouzení vaší žádosti. Pak budete telefonicky nebo emailem vyrozuměni.

Lidé, kteří nestíhají půjčku splácet, často využívají prodloužení splátky u Ferratum. Prodloužit splatnost si můžete celkem 3x o 30 dnů.

Spokojení klienti

Rozbila se mi pračka a do výplaty bylo ještě 10 dní, proto jsem se rozhodla vzít si Ferratum půjčku. Byla to již má druhá zkušenost, takže jsem si mohla vzít plnou částku 10 000 Kč za kterou jsem si pořídila novou pračku.

Jana, 30 let

Potřebovala jsem 2 000 Kč do výplaty. Rozhodla jsem si půjčit od Ferratum. Jakožto nový zákazník jsem využila akce první půjčky zdarma. Půjčila jsem si 2 tisíce korun a vracela zase jen 2 tisíce.

Karolína, 42 let

Hodnocení půjčky Ferratum: 4_stars

Tento produkt hledáte také pod pojmy: SMS půjčka Feratum či Feratum do výplaty

Share on Facebook0Share on Google+0