Vyplnění žádosti vám zabere 2 minuty a peníze získáte již do 48 hodin.

1
Vyplňte nezávazně tuto žádost →
2
Budete kontaktováni (telefonem/emailem) →
3
Peníze jsou vaše!

SMS online půjčky nové

Kolik si mohu půjčit?
Půjčit si můžete 4 000 Kč až 250 000 Kč

Potřebuji ručitele?
Nepotřebuje. Půjčka je bez ručitele a hmotné zástavy.

Je třeba doložit příjem?
Není. Půjčka je bez doložení příjmu.
Kdo může o půjčku zažádat?
Občan ČR, ve věku 18+ let s pravidelným příjmem.

Jak rychle budu mít peníze?
Peníze jsou odesílány na účet do 48 hodin od schválení žádosti.

Nahlížíte do registru dlužníků?
Nenahlížíme. Půjčka je určena i těm, kdo mají záznam.

Nové online SMS půjčky

Pokud si potřebujete půjčit peníze, máte dnes již mnoho možností. Patří mezi ně i sms online půjčky, nové i zkušené společnosti doslova zaplavují trh. Vyřízení je opravdu velmi snadné.

Jak na to?

Na webu společnosti, v inzerátu či reklamě najdete telefonní číslo, na které pošlete smsku, ve které požádáte o sms půjčku online. Sms zpráva by měla mít konkrétní tvar. Operátoři společnosti vám následně zavolají a žádost s vámi dokončí. Jelikož po vás budou chtít informace z všich dokladů, je třeba mít je již nachystané. Jaké dokumenty přesně je třeba přichystat byste se měli dočíst na webu společnosti, která sms půjčku online nabízí. Někdy může chtít firma ještě nějaké dokumenty doložit.

Občas je nutné uhradit symbolický poplatek 1 Kč z vašeho účtu, kam peníze z sms online půjčky nové chcete zaslat. Je to jen pro ověření, že účet je skutečně váš a neděláte si třeba srandu z kamaráda nebo se nemstíte exmanželce.

Jakmile věřitel půjčku i podmínky splácení schválí, zašle vám smlouvu k podpisu a následně peníze. Obvykle na předem určenou dobu, po jejímž uplynutí vracíte půjčené peníze plus poplatek.

Pokud následně žádáte o další půjčku u té samé společnosti, obvykle již není nutné podepisovat novou smlouvu. Jen zašlete sms v potřebném tvaru a s potřebnými údaji a na účet obdržíte další půjčku.

Urychlit si vše můžete vyplněním žádosti o půjčku na této stránce a to až do výše 250 000 Kč.

Share on Facebook0Share on Google+0