Výška půjčky
1 000 - 15 000 Kč
Půjčka zdarma
NE
Nezaměstnaní
ANO
Naše hodnocení
4 z 5
Výška půjčky
1000 - 8 000 Kč
Půjčka zdarma
NE
Nezaměstnaní
ANO
Naše hodnocení
5 z 5
Výška půjčky

500 - 25 000 Kč

Půjčka zdarma

až 9000 Kč

Nezaměstnaní

ANO

Naše hodnocení

4 z 5

 

Mini půjčka ihned bez registru.

Mikropůjčky představují úvěrový produkt, díky němuž si můžete krátkodobě půjčit malý finanční obnos, třeba na rozbitou pračku nebo opravy automobilu. Mikro půjčka je zpravidla poskytována do maximální výše 4 999 Kč. U některých společností není třeba do této sumy podepisovat žádné smlouvy.

Mini půjčka je vhodná pro lidi, kteří nemají dostatečné množství financí před výplatou a potřebují nutně výpomoc. Malé půjčky jsou také vhodné pro lidi, kteří se dostali do nepříjemných situací.

Mikro půjčka je vhodná pro matky na mateřské dovolené, pro důchodce i nezaměstnané.

Chcete-li si půjčit až 12 000 Kč, doporučujeme sáhnout po půjčkách do výplaty. Sumy jsou vyšší, ale je třeba se nejdříve stát již ověřeným klientem jednotlivých společností.

Výhody mini půjček

Mini půjčky vám mohou být poskytnuty ihned a bez registru. Co to znamená? Že není třeba příliš zkoumat bonitu klienta. Na půjčku tak dosáhne velké množství žadatelů i bez registru, bez ručitele, bez příjmu a půjčku můžete využít na cokoliv.

Výhodou je bezesporu rychlost. Peníze můžete mít na svém účtu zpravidla ještě týž den, co žádáte. V některých případech dokonce do několika málo desítek minut.

Další klad mikropůjček je téměř nulová absence administračních záležitostí. Zkrátka si jen požádáte o půjčku dané sumy, předem víte, kolik za výpůjčku zaplatíte a do kdy jej musíte splatit. Nic nepodepisujete. Některé společnosti vyžadují zaslání registračního poplatku z vašeho účtu ve výši 1 Kč, aby si ověřili, že o půjčku žádáte skutečně vy a nikdo jiný.

Nevýhody mikro půjček

Vysoké sankce v případě nesplácení úvěru. Pokud si vezmete mikropůjčku musíte si být jisti, že ji dokážete splatit, jinak se vystavujete vysokým smluvním pokutám.

Rychlost a jednoduchost půjčení je také často důvodem pro vysoké úroky. Ty jsou běžně vyšší než u klasické bankovní půjčky.

Share on Facebook0Share on Google+0